POTAHY GLAMOUR

6 POZVÁNEK NA DEN DĚTÍ
30.5.2017
VAFLE ZE SILIKONU II / NASLANO
1.6.2017

Význam anglického slova glamour je jednoznačný. Znamená půvab, přitažlivost související s osobním kouzlem. Vzhledem k tomu, že si tento název vypůjčili španělští výrobci napínacích potahů pro jeden z modelů, je jasné, že se za ním skrývá elegance, kterou propůjčíte svému domovu.

Elegance spočívá v jednoduchosti, takže do povrchu potahů Glamour nezasahují žádné vzory. Jednotlivá barevná řešení doprovází pouze výrazné strukturování, které je pro veškeré napínací potahy charakteristické, neboť tkanina je protkána souvislou sítí pružného elastanového vlákna. To umožňuje materiál roztáhnout v kolmém i vodorovném směru, tak i po úhlopříčce. Potahy jsou ušité s určitými tolerancemi tak, aby vyhovovaly celé řadě sedaček a odpočivných křesel.

Potahy z kolekce Glamour jsou utkány žakárovou technikou a celou nabídku naleznete na našem e-shopu momentálně v 78 provedeních. K novinkám patří potahy na sedačku bez čalouněných područek (viz níže) a na rozměrné rohové sedačky, do nového obléknete také třeba tradiční ušák, relaxační křeslo, čalouněné židle, polštářky i taburety. Víte, že jednobarevné povrchy prozradí flíčky a opotřebení rychleji, než dekorované plochy. Teď si je však dopřát můžete, protože potahy jdou jednoduše stáhnout a vyprat v pračce nastavené na 30 °C. Pokud se do nich zamilujete, můžete si pořídit třeba dva odstíny a střídat je v souladu se svými potřebami, sezonností apod.

Sedací souprava bývá dominantním bodem v prostoru. Takže ještě jednu výhodu jednobarevných potahů rychle objevíte. Skvěle se kombinují s ostatním zařízením, s pestrými vzory koberců, záclon, tapet. V klidu si rozvažte svůj krok a věnujte mu trochu času. Odměnou vám bude zbrusu nový domov:

 • Čím přesněji měříte před svým nákupem, tím větší budete mít jistotu, že nové potahy vaší sedací soupravě padnou. Nejdůležitější je porovnat šířku svého křesla či sedačky. Pokud bydlíte v okolí Plzně, Pardubic a Hradce Králové, přijďte se podívat do kamenných obchodů na podobné vzorky (adresy naleznete zde).
 • Podívejte se na naše instruktážní fotky a videa (viz více informací). Uvidíte, jak je snadné ochránit a obnovit vzhled starší sedačky.
 • Pro nákup nových potahů mluví dvě věci. Za prvé, pokud máte rádi svou sedačku a nechce řešit výběr nové, pak jsou napínací potahy Glamour jednoznačně nejméně náročnou finanční zátěží. A druhé pro patří domácnosti s malými dětmi nebo s kočičkami a pejsky. Textilní materiál si poradí i s drápky, aniž byste na něm nalezli jakékoli stopy.
 • Potahy k sedačce, či k jinému kusu čalouněného nábytku dokonale přilnou, chovají se jako druhá kůže. Proto počítejte s tím, že pokud je váš nábytek opravdu starý a nese velké stopy opotřebení – např. je výrazně prosezený apod., nový potah povrch dokonale zkopíruje.
 • Na druhé straně se potahy umí vytáhnout do nejrůznějších tvarů, takže klidně experimentujte. Můžete se rozhodnout, že potahem ochráníte i zbrusu novou sedačku (například s luxusním koženým povrchem) právě na nezbytně dlouhou dobu, než vám odroste malé dítě. Vyplatí se to.

A ještě něco pro zasmání. Nedávno jsme testovali – doslova devastaci potahů pejskem, kterému jsme zákeřně podsunuli pamlsek pod potah. Co myslíte, jak to dopadlo? K našemu překvapení vyhrál potah! K jeho devastaci nedošlo a po urputné tahanici neměl jediné očko…


_DSC0273v

Barevná škála potahů Glamour zahrnuje rezavou, oříškovou, tabákovou, čokoládovou a smetanovou barvu. Jednobarevná řešení jsou sázkou na jistotu.

_DSC0247v

Potahy Glamour na trojkřeslo si poradí i s podobným modelem bez čalouněných područek.


10 komentáře

 1. Květa Hornová napsal:

  Prosím, lze zakoupit potahy napínací na splátky ? Děkuji

 2. Jana napsal:

  Dobrý den,
  paní Hornová, omlouvám se, ale nejsem si jistá. Váš dotaz předávám do zákaznického centra, odkud se Vám ozvou.

 3. Jana napsal:

  …ještě jednou zdravím, potahy na splátky zatím nemáme, ale o tomto způsobu platby se uvažuje. Rádi bychom vyhověli všem zákazníkům, ale v současné době tato možnost není.

 4. Josefa Zetková napsal:

  Dobrý den,chtěla bych koupit potahy na sedáky u sedačky ve velikosti 750×750 cm,Jednobarevné v barvě vínové asi Glamour počet 6 ks.Náhradní barva by byla černá.Můžete mi odepsat na email a popř,cenu.Děkuji J.Zetková

 5. Jana napsal:

  Dobrý den,
  paní Zetková, info předávám na Váš e-mail…

 6. Nováková napsal:

  Dobrý den. ve vaší pardubické prodejně jsme zakoupili potahy na dvě křesla a třísedačkový gauč. Přesto, že jsme potahy větrali 2dny venku a týden v sušárně jsou stále nepěkně cítit
  /jako chemikálií/. Máme obavy zda to není zdraví škodlivé. Prosím sdělte nám jak je to možné.
  Předem děkujeme za odpověd.

 7. Jana napsal:

  Dobrý večer,
  paní Nováková, váš dotaz předávám do reklamačního oddělení. Sama jsem se s touto skutečností nesetkala, i když při fotografování na blog vybalujeme pokaždé nové zboží. Prosím, vyčkejte na odpověď.
  Srdečně zdravím.

 8. Jana napsal:

  Dobrý den, paní Nováková,
  zjistila jsem následující a předávám Vám odpověď z reklamačního oddělení:

  Zápach bohužel vzniká při výrobě, ale zdraví škodlivý není. Velký podíl bavlny v potazích zřejmě absorbuje větší množství pachu. Nebojte, po vyprání zmizí. Pokud byste nebyla s výrobky spokojená, i po vyprání potahů Vám uznáme reklamaci. Situaci řešíme s výrobcem, abychom tento nedostatek odstranili.

 9. Dotaz napsal:

  Dobrý den, děláte potahy i na houpací křesla? Dekuji za odpověď. Kotalová

 10. Jana napsal:

  Dobrý den, paní Kotalová,
  potahy na křesla máme v provedení na:
  * křeslo s čalouněnými područkami
  * křeslo s dřevěnými područkami
  * na ušák
  * na mechanické relaxační křeslo
  Prosím, podívejte se na tyto varianty zde: https://www.decodoma.cz/Super-strecove-potahy-GLAMOUR-smetanove-kreslo-s-drevenymi-rukojetmi-s-60-80-cm.html
  – zda bude některé z nabízeného zboží pro vás vhodné. Při výběru potahů je nutné přihlédnout k tomu, aby se vaše křeslo rozměry a tvarem konstrukce co nejvíce shodovalo s vybraným potahem. Pokud vám nabídka bude vyhovovat, tento typ vyzkoušejte. Jakýkoli problém lze ihned řešit vrácením potahu i peněz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *