O nás

Tyto stránky vznikají z čisté radosti z tvoření a s představou shromáždit na tomto místě řadu nápadů, které si můžete vyrobit spolu s námi. Podstatné je, že impulzem se ve většině případů staly předměty a šikovní pomocníci do domácnosti, jaké lze objevit v našich katalozích a na e-shopu decoDoma.

Jana


Nálepky „praktické ženy“ se asi jen tak nezbavím. Téměř čtvrt století jsem naplňovala bytovými i oděvními návrhy stránky stejnojmenného časopisu, a tak budu nadále hledat náměty, které by vás mohly zaujmout. Tvořit se dá totiž úplně ze všeho a k inspiraci stačí naprosté maličkosti.

Přidejte své dotazy, připomínky a přání, a podělte se o své zkušenosti v kuchyni i v domácnosti.

Janina


Vyrůstala jsem sídlišti, ale vždycky to měla kousek do lesa nebo k řece stejně jako do divadla a literárních kaváren, odkud byl už jen krok k lásce k přírodě i knížkám a umění. Vystudovala jsem češtinu, aby pak život na podpatcích v pražských redakcích vyměnila za mateřskou na maloměstě v holinkách i naboso na staré zahradě. Poslední roky se věnuji dvěma malým dětem, muži a dvěma kočkám, zahradničení a psaní o jídle i ekologickém životním stylu. Miluji vychytávky, kafe, šití a povalování se s knížkou, přičemž na poslední dvě věci notoricky nemám čas.
Chcete-li si objednat nějaký produkt, který vás v článcích zaujal, zavolejte našim operátorkám.
Jsou k dispozici 7 dní v týdnu: Po – Pá 7-22 hod, So – Ne 8-20 hod.

Pokud nám napíšete e-mail, rádi se k vašemu dotazu, pochvale nebo kritice vyjádříme.

Máte-li rádi staré dobré dopisy a pohlednice, pošlete nám je. Máme na ně speciální nástěnku.

Mnoho další inspirace naleznete také na našem e-shopu decoDoma.

decoDoma, s.r.o.