TYPICKY PODZIMNÍ DÁRKY

3.10.2017
SLADKÉ HOUSTIČKY Z KYNUTÉHO TĚSTA
5.10.2017

Vzdorovat ochlazení, větru a dešti, se dá několika způsoby. Především teplem a chutným jídlem, pak dobrou společností, sportovními výlety i kulturou. A pokud patříte k těm, kteří v podzimním období cokoli slaví, pak vás čeká potěšení z dárků…

Kdybyste nevěděli, co si popřát, případně, co naopak darovat ostatním, v prvé řadě se nabízí sezona s potřebou horkých nápojů, hebkých plédů, knížek i legračních bačkor. Jen se zamyslete nad tím, co ve vás evokuje podzim. Kromě příjemných představ se vybaví i ryze praktické dárky. Nezapomeňte na deštníky, meteostanice nebo pohlcovače vlhkosti. Konec konců, podzim je vlídný jen na toho, kdo ho má rád.

Pár tipů na dárky naleznete v galerii pod článkem, ale celou řadu dalších užitečných věcí vám ochotně nabídne náš e-shop:

  • K příjemným osobním dárkům patří parfémy, svícny, nebo vonné svíčky do bytu. Například svíčky ve skle s vůní růží či jahod zpříjemní každou chvíli domácího odpočinku.
  • Představa horkých čajů, třeba i s něčím ostřejším, vám hned přinese inspiraci. Vyberte pěkný hrníček, nebo termohrnek pro cesty do práce. K podzimní výbavě patří bez výhrad termosky. Pořiďte je i dětem, protože dodržovat pitný režim na cestách je třeba i v chladu. Dětská termoska s krtečkem bude určitě hodně užívaným dárkem.
  • Doma se pořádně zachumlejte. Na sedačku pořiďte pléd, do kterého se večer celí zamotáte. Chladivé ložní povlečení vyměňte za mikroplyšové, třeba s podzimními motivy listů. Někomu se mohou líbit nové polštářky do křesel.
  • Ven se určitě hodí pořádný deštník nebo taška na kolečkách, do které rozhodně nenaprší. Než vyjdete do ulic, je dobré vědět, co vás tam čeká. O to se postará vnitřní bezdrátový digitální teploměr se všemi potřebnými údaji.
  • Když se podzim povede, hýří všemi barvami. Ne každý si však dokáže připravit domácí výzdobu, uvázat věnec na dveře. Potěšte své blízké pěknou hotovou aranží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *