LETOŠNÍ HIT OBÝVACÍCH POKOJŮ

TEFLONOVÝ UBRUS S LEVANDULÍ + OKURKOVÁ LIMONÁDA
7.6.2018
RUČNÍK V JEDNODUCHÉM DÁRKOVÉM BALENÍ
11.6.2018

8 Comments

 1. Jitka Černá napsal:

  Mám zakoupené tyto potahy a spokojeni nejsme. Hrozně se zadrhávají nitě a vytahují se. Mám to oškubané, zkrátka nás to hrozně zklamalo. Stačí zavadit prstýnekm a hned máte vytažené očko.

 2. Jana napsal:

  Dobrý den,
  paní Černá, je mi líto, že máte s potahy potíže. Z vaší zprávy nevyplývá, kterou značku máte. V každém případě se prosím obraťte na e-shop; potahy lze po zakoupení i vyměnit nebo vrátit. Mohu vám doporučit např. potahy Carla, protože s nimi mám v domácnosti rok a půl dobrou zkušenost a nemají ani očko (nemáme zvířátka).

 3. Tomsova Ivanka napsal:

  Mam potahy se vzorem bezove. Pri vstavani se hrnou i Kdyz es dele sedi. Jde je nejak zapezbecit? Zatim Mi jdou spis na nervy protoze je stale musim rovnat zpet. Dekuji Tomsova

 4. Jana napsal:

  Paní Tomsová,
  potahy zafixujete do potřebného tvaru pomocí upevňovacích válečků – podívejte se zde: https://www.decodoma.cz/Upevnovaci-valecek-na-elasticke-potahy.html. Válečky fungují tak, že je vtlačíte co nejhlouběji pod polštáře i područky sedačky. Potah pak velice dobře drží na místě.

 5. Mirka Opekarová napsal:

  My jsme koupili celobéžové potahy na 2 křesla bez pdpěrek a sedačku (GLAMOUR). Upevnili jsme potahy válečky podle návodu. Je to nádhera! Ještě jsme je neprali ale nemohu si je vynachválit.
  Jiný typ (CASIOPEA) potahu jsem koupila na chalupu a jsem zvědavá, jestli bude taky tak výborný.

 6. Anna Cerhová napsal:

  Mám již třetím rokem a jsem velmi spokojená. Mám dvoje na křeslo a i na sedačku , takže postupně měním a peru.

 7. Jana napsal:

  Dobrý den, paní Opekarová,
  děkujeme za spokojenou zprávu z domova; věřím, že stejná pohoda zavládne i na chalupě :o) Mějte se hezky!

 8. Jana napsal:

  Dobrý den, paní Cerhová,
  děkujeme za vaši dobrou zkušenost s napínacími potahy. Nabídku se snažíme každoročně obměňovat a doplňovat dalšími rozměry a dekory. Určitě bude i v budoucnosti stále z čeho vybírat. Přejeme vám hezké jaro.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *