CO SI VZÍT S SEBOU DO LÁZNÍ

5 STAROČESKÝCH SPECIALIT
17.9.2019
LEHCE PIKANTNÍ ČALAMÁDA S KARI
23.9.2019

4 Comments

 1. Lída napsal:

  Děkuji, měla bych nastoupit do lázní v Poděbradech nějak na podzim. Je to ještě spousta času, ale pobyt v lázních pro mne bude poprvé. A moc se hodí mít takový seznam, co je tam vše potřeba. Třeba by mi nedošlo, že si musím vzít vlastní župan. Vždycky jsem měla nějak zafixovane, že župany v lázních klientům půjčují. Tak už koukám tady https://miorio.cz/222-damske-zupany a vybírám ten pravý 🙂

 2. Jana napsal:

  Zdravím, paní Lído,
  hlavně pořiďte pořádný kufr, je to opravdu pořádná spousta věcí; záleží samozřejmě na délce pobytu. Seznam funguje dle mých letitých zkušeností, ovšem berte jej orientačně, v každých lázních je to jiné. Někde župan potřebovat nebudete, a rozhodně není povinný. Je však důležité být stále v teple, a podzimní výjezdy do lázní se mohou potkat s chladnými dny. Předtím, než vyjedete, dostanete určitě orientační instrukce přímo lázní.

 3. DonaLabuznikova napsal:

  Zdravím, už jsem si sice na https://jacestovatel.cz/media/co-si-vzit-s-sebou-do-lazni našla seznam věcí co se člověku v lázních může hodit, ale konkrétné produkty jsem našla až u vás. Díky moc, dodali jste mi spoustu inspirace k tomu co pořidít.

 4. Jana napsal:

  Dono,
  také vás zdravím, a jsem ráda, že jsme trošku přispěli. Vím dobře, kolik starostí je kolem. V současné chvíli bych vám ještě doporučila napařovač oděvů STEAMEASY – https://www.decodoma.cz/Naparovac-odevu-STEAMEASY.html – přístroj je také skládací, a dobře si poradí s našlapaným kufrem, kde se ledacos pomačká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *