Blog

28.11.2022

PERNÍKOVÉ KOŘENÍ PROSPÍVÁ ZDRAVÍ

Jednotlivé složky směsi perníkového koření jsou pro náš organizmus tak důležité, že stojí za zvážení, kde všude může najít uplatnění.
25.11.2022

MIKULÁŠ A ADVENTNÍ KALENDÁŘE: JAK SI JE UDĚLAT KRÁSNÉ

K mikulášské nadílce neodmyslitelně patří adventní kalendáře. Pokud už se vám omrzely čokoládové, vyrobte si vlastní. A jako bonus pro vás máme pár nápadů, jak originálně připravit mikulášskou nadílku.
24.11.2022

SVÍCNY Z DĚROVANÉHO PAPÍRU JSOU MILÝMI SPOLEČNÍKY

Také schováváte pěkné sklenice od potravin a skleněné obaly od vyhořelých svíček? Pak máte po ruce skvělé suroviny pro vytvoření letošních vánočních svícnů.
22.11.2022

ADVENTNÍ KALENDÁŘ S INSPIRACÍ NA DÁRKY I TRADICE

Adventní čas je čas očekávání, ale také spousty starostí a povinností. Náš tip pro letošek je jednoduchý: starosti hoďte za hlavu. Náš speciální plánovací adventní kalendář a řada nápadů na dekorace, stolování, úklid i dárky vám s tím pomohou.
21.11.2022

ZÁZVORKY UPEČTE VČAS

Zázvorové sušenky jsou vedle krémových cukrátek s čokoládou a ořechy chudobkami. K zimnímu čaji a vánočním svátkům až moc hýřícími chutěmi, však pasují výtečně.
18.11.2022

NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ VÝZDOBA, ZN. VYROBÍM SI SÁM

Hledáte inspiraci na vánoční výzdobu a zároveň rádi tvoříte? Tady přinášíme pár skvělých tipů na to nejlepší z našeho blogu. Slibujeme, že krása střídá nádheru!
15.11.2022

VÁNOČNÍ DEKORACE 2022: DO POKOJE, PRO DĚTI, NA STŮL I DO OKEN

Dlouho očekávaný advent už je skoro za dveřmi, takže je nejvyšší čas doplnit zásoby vánočních dekorací a vyzdobit si dům či byt přesně podle svého!
14.11.2022

LISTOPADOVÉ KVĚTINOVÉ RADOSTI – ADVENTNÍ VĚNEC SNADNO A RYCHLE

Aby vám adventní věnec vydržel po celé čtyři týdny krásný, zkuste letos zkombinovat umělé jehličí s přírodninami a korunujte ho sladkými jablíčky.