Blog

18.7.2024

NEPRAŽENÉ KAKAO, HRUŠKY A ČOKOLÁDA ANEB VYCHLAZENÝ KOLÁČ V HORKÉ ZAHRADĚ

Občas se stane, že pro vás někdo něco udělá s láskou. A vy mu to oplatíte po svém. Třeba pečením. Stačí trocha těsta, čerstvé ovoce a čokoláda. Takové malé letní blaho.
17.7.2024

RŮŽE V PLNÉM KVĚTU: JAK SI JE UŽÍT CO NEJVÍC?

Růže kvetou všude kolem nás a je tedy nejvyšší čas uchovat si jejich omamnou vůni na později – v kosmetice a třeba i sirupu.
15.7.2024

TŘI NÁPADY PRO UBROUSKY A RYCHLÉ LETNÍ STOLOVÁNÍ

Také v horkém létě, kdy utíkáme do náruče každičkého stínu, si užíváme posezení u dobrého jídla a jiskrných drinků. K prostírání se hodí jakákoli drobnost, kterou najdete kolem svého příbytku, ať domácího či dovolenkového.
12.7.2024

NOVÉ ORGINÁLNÍ KOLEKCE POTAHŮ NA SEDACÍ NÁBYTEK PŘINÁŠÍ ŘADU INOVACÍ

Extra vysoký gramáž, nádherně jemné a odolné mikrovlákno i biobavlna – to jsou technologické inovace v potazích na sedací nábytek, které si zamilujete na první dotek.
11.7.2024

KYNUTÉ BORŮVKOVÉ MAXI KNEDLÍKY VAŘENÉ V PÁŘE

Kynuté ovocné knedlíky jsou jednoduché a pokud byste snad měli uvnitř málo ovoce, přidejte ho ještě kolem. K letnímu obědu vám bude stačit jedna porce - vždyť zabere celý polévkový talíř! 
10.7.2024

UŽIJTE SI LÉTO S MALINAMI

Milujete maliny? Než je sníte jen tak, zkuste omrknout, jestli byste jich pár přece jen nechtěli přidat do nějakého delikátního moučníku či dezertu!
8.7.2024

RECYKLACE PLECHOVEK ANEB STOLOVÁNÍ NA ZAHRADĚ

Z nepotřebných plechovek od pokrmů lze vytvořit pomocníka užitečného při letním stolování. Vylepšete jejich vzhled samolepicí fólií a dejte jim druhou šanci.
4.7.2024

MALINOVÝ CHIA DŽEM K RYCHLÉ SPOTŘEBĚ

Chuť malin a vůně lesa patří k prázdninám jako máloco. Najdete-li, zavřete si toto skvělé bobulové ovoce do sklenic. Každičké ráno se na něj budete těšit.