Blog

21.9.2023

VÁZA Z DÝNĚ A ZÁŘIVÝ PODZIMNÍ SERVIS

Svěže prostřený stůl je dobrým lékem proti podzimním chmurám. Vyberte si pěkný servis a přidejte květiny. Doma bude stále útulno.
20.9.2023

ELASTICKÉ POTAHY JSOU I NA MÉNĚ ČASTÝ NÁBYTEK

Asi všichni doma máme nějaký kousek nábytku, který je tvarem nebo rozměry spíš atypický. I takový ale můžete i doma obléknout do nového kabátku, ať už se jedná o postel, židle či různá speciální křesla.
18.9.2023

CUKETKA S KRÉMEM A MANGEM

Cukety jsou královnami našich zeleninových zahrad. V kuchyni pak patří vláčné cuketové koláče k oblíbeným dobrotám, zvláště jsou-li doplněné porcí tvarohu a čerstvého ovoce.
15.9.2023

VYROBTE SI DEKORACE V BARVÁCH VŘESU

Podzimní přírodniny hrají všemi barvami a vřesová růžová je jednou z nejromantičtějších barev podzimu. Pusťte vřes i do své domácnosti, dekorace, které si z něj můžete vyrobit, berou dech.
13.9.2023

ZÁZRAČNÁ ALOE VERA: K ČEMU JE DOBRÁ A PROČ JI MÍT DOMA

Aloe vera by neměla chybět v žádné domácnosti, ať už jako rostlina nebo jako přísada v kosmetice či textilních vláknech. Poradíme, jak ji pěstovat i zpracovat.
11.9.2023

UPCYKLUJTE – A VYUŽIJTE NEPOTŘEBNÉ PŘEDMĚTY V DOMÁCNOSTI

S milými drobnostmi se žije hezky. I když už neslouží svému účelu, mohou vám připomínat někoho blízkého a v domácnosti zafungovat jiným způsobem.
7.9.2023

ŠPALDOVÉ MAXI LÍVANCE S OSTRUŽINOVÝM ŽAHOUREM

Zkoušeli jste někdy tvarohové lívance? Jsou hodně vláčné a k ostružinám, atraktivnímu ovoci pozdního léta, pasují moc dobře. 
6.9.2023

PRŮVODCE POVLEČENÍM: JAKÝ MATERIÁL JE TEN PRAVÝ PRO VÁS?

Poohlížíte se po novém ložním prádle a váháte, jaký materiál zvolit? S naším průvodcem budete mít jasno!